Ranking tabletek na powiększanie penisa

Zobacz które preparaty są najlepsze na rynku

Produkt tymczasowo niedostępny!

 • Miejsce

  1 penirium

  Cena: 157 zł

  Zamów teraz

  Penirium

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Zawartość samych naturalnych składników i duże stężenie ekstraktu z żeń-szenia. Forma suplementu w kapsułkach zapewnia wygodę stosowania. Dla uzyskania pożądanego efektu wystarczy jedna kapsułka dziennie. Efekty widoczne już po 8 dniach stosowania. Po dwóch miesiącach kuracji długość penisa zwiększyła się o 6,5 cm, grubość wzrosła o 3,5 cm. Cena adekwatna do jakości. Opakowanie dyskretne, nie zdradza zawartości. Plus za trwały efekt, który utrzymuje się po odstawieniu preparatu.

  Producent:

  Strona produktu:
  Penirium
 • Miejsce

  2

  Cena: 165 zł

  Zamów teraz

  Penilarge

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Niższe stężenie substancji aktywnych niż w Penirium. Stosowanie w dwóch formach – tabletek i kremu nieco komplikuje wygodę używania. Krem pozostawia tłustą warstwę na skórze. Pierwsze efekty widoczne po 17 dniach. Po dwóch miesiącach kuracji penis jest dłuższy o 2,5 cm i grubszy i 1 cm. Powiększenie jest niewielkie, choć penis stał się odrobinę twardszy. Plus za ekonomiczne opakowanie – 60 tabletek. Cena mimo to dość wysoka w stosunku do jakości.

  Producent:
  SHS

 • Miejsce

  3

  Cena: 200 zł

  Zamów teraz

  Penis XL

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Podobnie jak w Penilarge – stosowanie w dwóch formach utrudnia stosowanie. Żel dodatkowo jest niewygodny w stosowaniu, podrażnia skórę i pozostawia tłuste plamy. Pierwsze efekty widoczne dopiero po 24 dniach. Po dwóch miesiącach powiększenie jest znikome – 1,5 cm długości i 0,5 cm w obwodzie. Wysoka cena i niedyskretne opakowanie, jednoznacznie wskazujące na zawartość. Bardzo niskie stężenie substancji aktywnych, przewaga substancji wspomagających. Efekt utrzymał się zaledwie przez miesiąc.

  Producent:
  Cobeco

 • Miejsce

  4

  Cena: 99 zł

  Zamów teraz

  Viamax Maximizer

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Duże, ekonomiczne opakowanie (90 tabletek), ale wysoka cena nieadekwatna do jakości. Wygodna forma stosowania w tabletkach. Skład poprawiający ogólną witalność organizmu, ale powiększenie penisa bardzo niewielkie. Pierwsze efekty zauważalne po 27 dniach – penis stał się nieco twardszy. Po dwóch miesiącach kuracji powiększenie penisa o centymetr długości, w obwodzie rozmiar pozostał ten sam. Niestety efekt cofa się po odstawieniu preparatu. Plus za dyskretne opakowanie.

  Producent:
  Viamax

 • Miejsce

  5

  Cena: 149 zł

  Zamów teraz

  Xtrasize

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Mała wydajność – w opakowaniu znajduje się 60 tabletek, a producent zaleca branie nawet dwóch dziennie. Cena zdecydowanie zbyt wysoka w stosunku do jakości oraz wydajności. Pierwsze efekty zauważalne po 26 dniach stosowania - erekcja stała się nieco mocniejsza. Powiększenie i pogrubienie znikome, poniżej 1 cm. Efekt nie utrzymał się nawet kilku dni po odstawieniu preparatu. Tabletki wpłynęły na poprawę sprawności seksualnej, ale nie powiększyły penisa. Duże rozczarowanie, jedyny plus za szybką i dyskretną przesyłkę.

  Producent:
  Marbella